menu Ergoplus top
Nasze rozwiązania Materiały do montażu Systemy do montażu w murze i poza murem

O firmie


O nas

Ergo Plus Polska Sp. z o.o. to polska firma rodzinna. Powstała w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem działa na rynku uszczelnień.

Odnosimy sukcesy od ponad 16 lat w zakresie innowacyjnych i trwałych rozwiązań do uszczelnień w dziedzinie stolarki okiennej, fasad, dachów i ścian. Od wielu lat współpracujemy z niemiecką firmą Bosig i jesteśmy jej wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Zakład produkcyjny

Nasze wartości

Od początku powstania firmy stawialiśmy na jakość. To spore wyzwanie na rynku zawsze szukającym oszczędności, gdzie obserwujemy inwazję tanich rozwiązań przy użyciu produktów niskiej jakości. My cenimy uczciwość w biznesie, dlatego dostarczamy naszym klientom materiały najwyższej jakości w połączeniu z konkurencyjną ceną. Cenimy zaufanie jakim obdarzają nas Klienci, dlatego nie traktujemy ich standardowo – robimy wszystko, by dopasowywać nasze produkty do zmieniających się potrzeb. Nieszablonowe i jednocześnie najprostsze rozwiązania to element, który na stałe wpisał się do naszego DNA. Dlatego Ergo Plus Polska Sp. z o.o. nieustannie inwestuje w badania i rozwój. Szczególną uwagę przywiązujemy do ścisłego przestrzegania wszystkich przepisów z zakresu ochrony środowiska.


  • wysoka jakość produktów

  • nieszablonowe rozwiązania

  • ciągłe inwestycje w rozwój i badania

  • dbałość o ochrone środowiska

Inni nam już zaufali – zaufaj i Ty

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej to udział w realizacji obiektów takich jak Silesia City Center, Sea Tower, Złote Tarasy, Terminal lotniska Heatrow, Pyrzowice, Okęcie i wielu innych wymagających inwestycji. Nasze osiągnięcia świadczą o sprawnej i szybkiej realizacji, ale też fachowej pomocy w zakresie użycia naszych produktów.

Nasze produkty

Oferowane przez nas produkty przeznaczone są do uszczelnień i wentylacji budowli, konstrukcji aluminiowych i stalowych fasad, dachów oraz stolarki okiennej. Wprowadziliśmy także wiele innowacyjnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają oraz przyspieszają montaż. Nasze systemy poprawiają szczelność powietrzną budynków oraz zwiększają efektywność energetyczną.

Przede wszystkim - wyszliśmy poza schemat tradycyjnych rozwiązań!

uszczelnienia-okien-drzwi-i-fasad.jpg cieply-i-pasywny-montaz-scm-scm-passive.jpg